Zapisz się do newslettera

Autoryzowany Partner InsERT

Rolą Autoryzowanego Partnera InsERT jest opieka nad regionalną siecią Partnerów. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.
WIĘCEJ...

Dyplomowany serwis InsERT

Wdrożenia, serwis i szkolenia z zakresu wszystkich produktów firmy InsERT. Pomoc w doborze oprogramowania, naprawa i przenoszenie danych.

Programy dla małych i średnich firm

Bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa i konkurencyjne ceny to niepodważalne atuty systemów InsERT - najpopularniejszych w Polsce programów dla małych i średnich firm.

Navireo

Nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości.

Akademia InsERT

Subiekt GT krok po kroku Rewizor GT krok po kroku Gratyfikant GT krok po kroku Zmiany VAT 2013 e-Prawnik 2.0: Umowy i pisma dla Twojej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z serią elektronicznych szkoleń biznesowych w ramach Akademii InsERT. Wszystkie kursy dostępne są w dwóch formach: w postaci szkolenia e-learningowego dostępnego na stronach Akademii lub na płycie CD. Ukończenie każdego szkolenia jest potwierdzane certyfikatem. Szkolenia szczegółowo omawiają zagadnienia związane z obsługą oferowanych programów od instalacji i pierwszego uruchomienia, poprzez omówienie ich budowy po dokładne przedstawienie dostępnych funkcji. Zagadnienia podane są w przystępny sposób w wygodnej dla użytkownika formie. Ze szkoleń w tej formie skorzystało już ponad 5000 osób. Zapraszamy.

Aktualności