Zapisz się do newslettera

Rozwiązania firm partnerskich

Książka korespondecji

eSale: Sprzedaż i zamówienia mobilne do programu: Subiekt GT

 

Kompleksowy system wspomagania pracy przedstawicieli handlowych przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych (smartfonów) z systemem Android lub Windows Mobile. Pełna implementacja zarówno presellingu jak i vansellingu. Rejestracja zamówień, sprzedaż, dokumenty kasowe, dokumenty magazynowe. Praca offline z możliwością synchronizacji w dowolnym czasie. Konfigurowalna w szerokim zakresie współpraca z Subiektem GT. Pełna informacja.

 

Cena: od 990 zł netto

 

 

 

Książka korespondecji

Asystent - Książka Korespondencji 2012 PRO

 

Asystent Książka Korespondencji to elektroniczna wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennika korespondencji) stosowanych w wielu firmach. Najważniejsze funkcje programu to: rozbudowany moduł elektronicznej książki korespondencji pozwalający na gromadzenie, przetwarzanie i błyskawiczne wyszukiwanie w korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy, zintegrowany klient poczty e-mail, narzędzie do przygotowywania i wysyłania mailingów (masowej korespondencji), narzędzie do tworzenia raportów i statystyk oraz wiele wiele innych.

 

Program pozwala także na zaawansowane drukowanie kopert, etykiet, obsługuje czytnik kodów kreskowych itp.

 

Istnieje możliwość integracji Książki Korespondecji z Subiektem GT - cena 200,00 zł netto

 

Serwis GT

Ferro Backup System™ (FBS)

 

Ferro Backup System™ (FBS) to profesjonalny, sieciowy system backupu i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

Dzięki Ferro Backup System™ w kilka chwil wykonasz backup plików lub całego systemu operacyjnego i zabezpieczysz krytyczne dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa informacje przechowywane na komputerach podłączonych do sieci lokalnej.

 

 

 

 

Formica WMSFormica WMS

 

System Formica WMS (ang. Warehouse Management System) to nowoczesne rozwiązanie wspomagające zarządzanie magazynem.

Przeznaczony jest do optymalizacji pracy magazynów dystrybucyjnych, wyrobów gotowych, surowców, produkcyjnych oraz magazynów chłodni i mroźni.

 

Cena: tel.